Siłą BOXMET MEDICAL Sp. z o.o. są ludzie. Młoda, wyspecjalizowana kadra tworzy zespół, który razem pracuje i wygrywa. W ten sposób ludzie tworzą produkty dla ludzi: dla Was, dla Nas, dla Siebie.

Naszą misją jest projektowanie, produkowanie i dostarczanie na rynek wyłącznie najwyższej jakości rozwiązań i produktów związanych z bezpieczeństewem człowieka w pracy i środowisku życia.

Wartościami, którymi kierujemy się w codziennej działalności to BEZPIECZEŃSTWO i ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Poprzez profilaktykę, prewencję wypadkową oraz wspieranie edukajci z zakresu bezpieczeństwa działamy na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy i życia człowieka.

Nasza firma od wielu lat wdraża nowoczesne rozwiązania z zakresu ratownictwa medycznego w służbach cywilnych. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, a potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne nagrody zdobywane zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Teraz swoją uwagę skupiliśmy także na bezpieczeństwie w sytuajcach ekstremalnych, takich jak np. zdarzenia o charakterze militarnym.

Panujący ostatnio coraz powszechniej terroryzm i zmiana spojrzenia ludzkości na ten problem, jaka nastąpiła po wydarzeniach 11 września 2001r. a takze udział żołnierzy Wojska Polskiego w zagranicznych misjach bojowych spowodowały znaczący wzrost zainteresowania ratownictwem taktycznym wśród przedstawicieli służb bezpieczeństwa.

Naszą odpowiedzią na to zainteresowanie jest kompleksowa oferta sprzętu i środków ratownictwa taktycznego, spełniających światowe standardy w tym zakresie. Dla poprawy bezpieczeństwa oraz komfortu pracy ratowników taktycznych wzięliśmy pod uwagę własne doświadczenie oraz wiedzę wynikającą ze współpracy z odbiorcami naszych produktów.

Zaprojektowaliśmy także własne, unikalne rozwiązania, ktore już sprawdziły się w najtrudniejszych warunkach pola walki.

Dzięki temu w Państwa ręce oddajemy ofertę produktów nowoczesnych, pewnych i bezpiecznych.


Accept

This website use cookies