SKRZYNIA TRANSPORTOWA 169l

02-0033

New product

SKRZYNIA TRANSPORTOWA 169l Expand

Skrzynia transportowa 169l

More details

Skrzynie transportowe pełnią kilka funkcji, ale przede wszystkim są bardzo bezpiecznym opakowaniem. Specjalne przegrody i pianki wypełniające pomagają uporządkować sprzęt, a zastosowane zamki ograniczają dostęp do jej zawartości osobom nieuprawnionym.

 

Powłoka zewnętrzna skrzyń jest wykonana z polimeru polietylowego, który sprawia, że są one lekkie i wytrzymałe. To właśnie stosunek wagi do wytrzymałości jest jedną z największych zalet skrzyń. Zabudowana w klapie uszczelka neoprenowa sprawia, że są one wodoszczelne.

 

Dostępne są wzory skrzyń dopasowane do wnętrza samolotu C130 Hercules, najefektywniej wykorzystujące przestrzeń transportową. Specjalne ukształtowanie wieka i dna ułatwia ustawianie skrzyń warstwami i sprawia, że nie przesuwają się. Dodatkowo skrzynie są wyposażone w zawór regulacji ciśnienia powietrza, który umożliwia ich łatwe otwieranie po transporcie lotniczym.

Skrzynie są produkowane w kolorach zielonym i czarnym odpowiadającym wzorom barw NATO, ale na zamówienie dostępne są także inne kolory.

No customer reviews for the moment.

Write a review

SKRZYNIA TRANSPORTOWA 169l

SKRZYNIA TRANSPORTOWA 169l

Skrzynia transportowa 169l

Accept

This website use cookies