TALON II 90C NAR Nosze ewakuacyjne składane

North American Rescue North American Rescue

N - TALON

Nowy produkt

Nosze ewakuacyjne składane TALON II 90C Rozszerz

Nosze składane TALON do transportu poszkodowanego o składanej kontrukcji metalowej

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

3 768,12 zł

brutto

Nosze transportowe Talon II to najlepsze nosze do ewakuacji w warunkach pola walki. Opatentowany system składania pozwala przenosić je złożone w plecakui szybko rozłożyć do pełnego rozmiaru, gdy zaistnieje potrzeba ich użycia. Poszycie noszy, wykonane z teflonowej siatki, jest bardzo lekkie, antybakteryjne i łatwe

w utrzymaniu czystości. Dzięki zastosowaniu tych tworzyw nosze są lekkie i bardzo wytrzymałe.

Nosze posiadają wbudowane 2 pasy stabilizacyjne, zapewniające prawidłową pozycje poszkodowanego w czasie przenoszenia. Dodatkowo posiadają elementy stabilizujące ramiona, które są pomocne w wykonaniu prawidłowego wkłucia dożylnego.

System zawiasów i blokad jest niezawodny i trwały, a wysuwane uchwyty dają pewność przenoszenia poszkodowanego. Rozłożenie noszy wymaga równego ustawienia zawiasów i silnego nacisku na element blokady, dzięki czemu nie ma możliwości, aby nosze same złożyły się w czasie transportu poszkodowanego.

Nosze Talon są standardowym wyposażeniem jednostek armii amerykańskiej i wielu innych formacji wojskowych na całym świecie. Sprzęt NORTH AMERICAN RESCUE jest powszechnie stosowany w ratownictwie taktycznym na całym świecie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Combat Casuality Response Bag zasobnik medyczny typu nerka

Combat Causality Response Bag - zasobnik medyczny typu nerka -torba bez wyposażenia

North American Rescue jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów i dostawców sprzętu ratowniczego dla wielu armii i jednostek specjalnych na całym świecie. W ofercie Sklepu Ratownictwa Taktycznego Boxmet Medical znajdziesz wiele produktów NAR, a także liczne materiały i instrukcje opracowane przez North American Rescue.

Accept

Ta strona używa plików cookies.