PROMOCJA! TRAUMA SHEARS NAR 18,5 cm nożyczki ratownicze

North American Rescue North American Rescue

ZZ-0063

Nowy produkt

Wyprzedaż! TRAUMA SHEARS NAR 18 cm nożyczki ratownicze Rozszerz

Nożyczki ratownicze TRAUMA SHEARS NAR 18,5 cm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

58,49 zł

brutto

Nożyczki Thrauma Shears NAR to najwyższej jakości narzędzie ratownicze powszechnie stosowane przez wielu paramedyków na całym świecie. Wykonano je z nierdzewnej stali oksydowanej na czarny matowy kolor, co zapobiega odbicu światła. Uchwyt pokryto specjalną gumą antypoślizgową dzięki czemu praca nożyczkami nawet pokrytymi wodą, krwią jest pewna i precyzyjna, a ergonomiczny profil uchwytu zapewnia maksymalne przeniesienie siły nacisku na ostrza. Zaokrąglone końcówki pozwalają szybko i pewnie ciąć bandaże i opatrunki bezpośrednio na ciele poszkodowanego bez obaw o uraz. Ząbkowana krawędź ostrza pozwala ciąć twarde materiały bez przesunięć. Powierzchnia nożyczek posiada otwór dopasowany kształtem do zaworów butli tlenowych.

Nożyczki dostępne są w dwóch rozmiarach: 7,25” i 6,25”. Większe nożyczki mają większe przełożenie siły cięcia, dzięki czemu jeszcze łatwiej ciąć twarde przedmioty – nawet metale. Mniejsze nożyczki idealnie nadają się do przenoszenia w kieszeni, a także w podręcznych zestawach ratowniczych takich jak IPMed.

Rozmiar nożyczek ok 18,5 cm długości całkowitej

Wysokość ok. 19 cm
Numer NSN: 6515-01-538-9276
Kolor produktu czarny
Materiał/ tworzywo ostrze ze stali węglowej, rękojeść z tworzywa sztucznego

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PROMOCJA! TRAUMA SHEARS NAR 18,5 cm nożyczki ratownicze

PROMOCJA! TRAUMA SHEARS NAR 18,5 cm nożyczki ratownicze

Nożyczki ratownicze TRAUMA SHEARS NAR 18,5 cm

North American Rescue jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów i dostawców sprzętu ratowniczego dla wielu armii i jednostek specjalnych na całym świecie. W ofercie Sklepu Ratownictwa Taktycznego Boxmet Medical znajdziesz wiele produktów NAR, a także liczne materiały i instrukcje opracowane przez North American Rescue.

Accept

Ta strona używa plików cookies.