TRAUMA SHEARS NAR 18,5 cm nożyczki ratownicze

North American Rescue North American Rescue

ZZ-0063

Nowy produkt

TRAUMA SHEARS NAR 18 cm nożyczki ratownicze Rozszerz

Nożyczki ratownicze TRAUMA SHEARS NAR 18,5 cm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

65,00 zł

brutto

Nożyczki Thrauma Shears NAR to najwyższej jakości narzędzie ratownicze powszechnie stosowane przez wielu paramedyków na całym świecie. Wykonano je z nierdzewnej stali oksydowanej na czarny matowy kolor, co zapobiega odbicu światła. Uchwyt pokryto specjalną gumą antypoślizgową dzięki czemu praca nożyczkami nawet pokrytymi wodą, krwią jest pewna i precyzyjna, a ergonomiczny profil uchwytu zapewnia maksymalne przeniesienie siły nacisku na ostrza. Zaokrąglone końcówki pozwalają szybko i pewnie ciąć bandaże i opatrunki bezpośrednio na ciele poszkodowanego bez obaw o uraz. Ząbkowana krawędź ostrza pozwala ciąć twarde materiały bez przesunięć. Powierzchnia nożyczek posiada otwór dopasowany kształtem do zaworów butli tlenowych.

Nożyczki dostępne są w dwóch rozmiarach: 7,25” i 6,25”. Większe nożyczki mają większe przełożenie siły cięcia, dzięki czemu jeszcze łatwiej ciąć twarde przedmioty – nawet metale. Mniejsze nożyczki idealnie nadają się do przenoszenia w kieszeni, a także w podręcznych zestawach ratowniczych takich jak IPMed.

Rozmiar nożyczek ok 18,5 cm długości całkowitej

Wysokość ok. 19 cm
Numer NSN: 6515-01-538-9276
Kolor produktu czarny
Materiał/ tworzywo ostrze ze stali węglowej, rękojeść z tworzywa sztucznego

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NAR ELASTIC WRAP BANDAŻ ELASTYCZNY

NAR Elastic Wrap Bandaż elastyczny z rzepami 

North American Rescue jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów i dostawców sprzętu ratowniczego dla wielu armii i jednostek specjalnych na całym świecie. W ofercie Sklepu Ratownictwa Taktycznego Boxmet Medical znajdziesz wiele produktów NAR, a także liczne materiały i instrukcje opracowane przez North American Rescue.

Accept

Ta strona używa plików cookies.