H&H Compressed Gauze Gaza skompresowana

North American Rescue North American Rescue

H&H Gauze

Nowy produkt

Wyprzedaż! H&H Compressed Gauze Gaza  skompresowana Rozszerz

H&H Compressed Gazue  gaza pakowana próżniowo, płasko, zwinięta w rolkę

Więcej szczegółów

278 Przedmioty

7,56 zł

brutto

Taktyczna gaza wypełniająca w skompresowanej postaci jest idealnym narzędziem do tamowania krwotoków z ran, szczególnie ran o dużej przestrzeni. Po wyjęciu z opakowania gaza wielokrotnie zwiększa swoją objętość, gromadząc w swojej przestrzeni powietrze. Krew z rany osadza się na włóknach gazy, stopniowo krzepnąc w kontakcie z powietrzem. Gaza nadaje się do upychania w rany w postaci skompresowanej, tworząc ,,korek” dla przerwanych naczyń krwionośnych i skutecznie tamując krwotok.
Gaza taktyczna jest idealnym uzupełnieniem opatrunków taktycznych, szczególnie tam, gdzie kompres opatrunku ma małą chłonność krwi.

Gaza H&H Compressed Gauze jest pakowana próżniowo, płasko, dla jeszcze mniejszej objętości i łatwiejszego przechowywania. 

Waga 20 g
Rozmiar opatrunku 365,76 cm x 7,62 cm
Opakowanie sterylne, próżniowe
Numer NSN: 6510-01-591-7740
Kolor opakowania odcień brązu
Ilość w opakowaniu 1

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NAR ELASTIC WRAP BANDAŻ ELASTYCZNY

NAR Elastic Wrap Bandaż elastyczny z rzepami 

North American Rescue jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów i dostawców sprzętu ratowniczego dla wielu armii i jednostek specjalnych na całym świecie. W ofercie Sklepu Ratownictwa Taktycznego Boxmet Medical znajdziesz wiele produktów NAR, a także liczne materiały i instrukcje opracowane przez North American Rescue.

Accept

Ta strona używa plików cookies.