SKRZYNIA TRANSPORTOWA 169l

02-0033

Nowy produkt

SKRZYNIA TRANSPORTOWA 169l Rozszerz

Skrzynia transportowa 169l

Więcej szczegółów

Skrzynie transportowe pełnią kilka funkcji, ale przede wszystkim są bardzo bezpiecznym opakowaniem. Specjalne przegrody i pianki wypełniające pomagają uporządkować sprzęt, a zastosowane zamki ograniczają dostęp do jej zawartości osobom nieuprawnionym.

 

Powłoka zewnętrzna skrzyń jest wykonana z polimeru polietylowego, który sprawia, że są one lekkie i wytrzymałe. To właśnie stosunek wagi do wytrzymałości jest jedną z największych zalet skrzyń. Zabudowana w klapie uszczelka neoprenowa sprawia, że są one wodoszczelne.

 

Dostępne są wzory skrzyń dopasowane do wnętrza samolotu C130 Hercules, najefektywniej wykorzystujące przestrzeń transportową. Specjalne ukształtowanie wieka i dna ułatwia ustawianie skrzyń warstwami i sprawia, że nie przesuwają się. Dodatkowo skrzynie są wyposażone w zawór regulacji ciśnienia powietrza, który umożliwia ich łatwe otwieranie po transporcie lotniczym.

Skrzynie są produkowane w kolorach zielonym i czarnym odpowiadającym wzorom barw NATO, ale na zamówienie dostępne są także inne kolory.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SKRZYNIA TRANSPORTOWA 169l

SKRZYNIA TRANSPORTOWA 169l

Skrzynia transportowa 169l

Accept

Ta strona używa plików cookies.