BOA CONSTRICTING BAND opaska uciskowa do iniekcji

North American Rescue North American Rescue

30-0009

Nowy produkt

BOA CONSTRICTING BAND Rozszerz

Opaska zaciskowa - rolowana BOA CONSTICTING BAND

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

73,80 zł

brutto

Opaska BOA CONSTRICTING BAND to bardzo innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia dostęp do żył. Opaska jest bardzo wygodna i prosta w użyciu, nie wywołuje podrażnień i nadmiernego ucisku. Po połączeniu jej dwóch końców specjalnym zatrzaskiem (system QUICK RELEASE) opaskę należy rolować wzdłuż ramienia w kierunku barku. Podczas rolowania opaska skraca swój obwód i uciska żyły, przez co łatwiej dokonać prawidłowo wkłucie dożylne. Naciśnięcie jednego przycisku rozpina opaskę i zwalnia ucisk żył oraz tętnic.

 

Opaska jest jednorazowego użytku. Jest sterylna, zapakowana próżniowo. Stworzona dla wojska znalazła zastosowanie i uznanie w cywilnym ratownictwie medycznym.

 Teraz dostępna wersja XL - dla większych rozmiarów ramion

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BOA XL IV CONSTRICTING BAND opaska do iniekcji

Opaska uciskowa - rolowana BOA XL IV CONSTICTING BAND

North American Rescue jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów i dostawców sprzętu ratowniczego dla wielu armii i jednostek specjalnych na całym świecie. W ofercie Sklepu Ratownictwa Taktycznego Boxmet Medical znajdziesz wiele produktów NAR, a także liczne materiały i instrukcje opracowane przez North American Rescue.

Accept

Ta strona używa plików cookies.