TALON II 90C NAR Nosze ewakuacyjne składane

North American Rescue North American Rescue

N - TALON

Nowy produkt

Nosze ewakuacyjne składane TALON II 90C Rozszerz

Nosze składane TALON do transportu poszkodowanego o składanej kontrukcji metalowej

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

3 768,12 zł

brutto

Nosze transportowe Talon II to najlepsze nosze do ewakuacji w warunkach pola walki. Opatentowany system składania pozwala przenosić je złożone w plecakui szybko rozłożyć do pełnego rozmiaru, gdy zaistnieje potrzeba ich użycia. Poszycie noszy, wykonane z teflonowej siatki, jest bardzo lekkie, antybakteryjne i łatwe

w utrzymaniu czystości. Dzięki zastosowaniu tych tworzyw nosze są lekkie i bardzo wytrzymałe.

Nosze posiadają wbudowane 2 pasy stabilizacyjne, zapewniające prawidłową pozycje poszkodowanego w czasie przenoszenia. Dodatkowo posiadają elementy stabilizujące ramiona, które są pomocne w wykonaniu prawidłowego wkłucia dożylnego.

System zawiasów i blokad jest niezawodny i trwały, a wysuwane uchwyty dają pewność przenoszenia poszkodowanego. Rozłożenie noszy wymaga równego ustawienia zawiasów i silnego nacisku na element blokady, dzięki czemu nie ma możliwości, aby nosze same złożyły się w czasie transportu poszkodowanego.

Nosze Talon są standardowym wyposażeniem jednostek armii amerykańskiej i wielu innych formacji wojskowych na całym świecie. Sprzęt NORTH AMERICAN RESCUE jest powszechnie stosowany w ratownictwie taktycznym na całym świecie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

TALON II 90C NAR Nosze ewakuacyjne składane

TALON II 90C NAR Nosze ewakuacyjne składane

Nosze składane TALON do transportu poszkodowanego o składanej kontrukcji metalowej

North American Rescue jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów i dostawców sprzętu ratowniczego dla wielu armii i jednostek specjalnych na całym świecie. W ofercie Sklepu Ratownictwa Taktycznego Boxmet Medical znajdziesz wiele produktów NAR, a także liczne materiały i instrukcje opracowane przez North American Rescue.

Accept

Ta strona używa plików cookies.